Mamata Firması, Polonya'nın Kielce şehrinde 29 Mayıs - 1 Haziran 2007 tarihleri arasında yapılacak Plastpol 2007 fuarına, Vega 265 PM makinesi ile katılmaktadır. Mamata'yı fuarda E- 47 nolu standta bulabilirsiniz. Bu makine bildiğiniz gibi 3 yan kaynaklı, vakum ambalajlı, kilitli, fermuarlı doypack tip poşetleri rahatlıkla apabilen, pouç üretimi ile ilgili Mamata firmasının yeni ve iddialı modellerinden biridir.


 
 

Vega 265 PM modeli, bu sene yine Dubai'de yapılan Arabplast fuarında, ziyaretçilerin beğenisini toplamıştı. Bu model piyasada üretilen pouçlarının büyük bir bölümünün yer aldığı 225mm (çekme boyu - pouç genişliği) x 285 mm (derinlik), ve altındaki pouç üretimi için dizayn edilmiştir. Bu model değişen pazar şartlarına en iyi adapte olacak ve küçük ve orta büyüklükteki siparişlerinize rahatlıkla cevap verecektir.

225 x 285 mm ve üzerinde yüksek hızlı işler ve PA ve EVOH'lu bariyer malzemelerin orta katmanda olduğu koeks yapıları, ve yüksek tonajlı işleri ekonomik olarak işlemek için Mamata firmasının Vega 610 modeli de mevcuttur.

Fuar ve makineler konusunda daha fazla bilgi için bizlere ulaşmaktan çekinmeyin.