Sizleri Plast Eurasia Fuarındaki Standımıza Bekliyoruz

 

5. Hol, Stand No: 511 / A

27 - 30 Kasım 2008

Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi - İstanbulİstanbul Beylikdüzü Tüyap Fuar Merkezinde yapılacak olan Plast Eurasia Fuarındaki standımıza sizleri davet etmenin memnuniyetini yaşıyoruz.

    Standımızda

  • Roll-o-Matic Firmasından Satış Müdürü Bay Sven Schou

  • Mamata Firmasından Genel Müdür Yardımcısı Bay Apurva Kane

  • Mamata Firmasından İhracat Müdürü Bay Dipen Patel

  • Mamata Brampton Engineering Firmasından Bay Bhaven Parmar

  • Mamata Firmasından Bay Shah Jayendra

    Sizlerle görüşmek umuduyla hazır bulunacaklardır.Roll-o-matic firması (www.roll-o-matic.com), bildiğiniz gibi rulo poşet makinelerinde lider firmadır. Firma ürünleri arasında rulo atlet poşet, rulo çöp poşeti, büzgülü çöp poşeti makineleri, rulo sarıcılar, perfore makineleri, rulo aktarma makineleri bulunmaktadır.

Mamata Machinery Firması, 45 milyon Euro cirolu Mamata Group içinde önder firma durumundadır. Mamata Machinery, 1989 yılından beri poşet makineleri, pouç makineleri, ve viket poşet makineleri üretim ve ihracatında Hindistan’ın en büyük firmasıdır. Bu gün 71 ülkede 2500’ün üzerinde çalışan makineye sahip olmanın verdiği değerin hazzını yaşıyoruz. Bunların 150’ den fazlası Türkiye ile beraber Avrupa pazarında çalışmaktadır.

Mamata Firmasının (www.mamata.com) ürün gurupları arasında, yan kaynaklı poşet makineleri, universal makineler, konik poşet makineleri, viket poşet makineleri, vakum ambalaj ve oturan/dik duran kilitli poşet makineleri sayılabilir.

Mamata Firması ile, Kanadalı Bramton Engineering Firmasının eşit ortaklığı ile oluşan MBE ( Mamata Bramton Engineering ), Bramton lisansı ve kontrolü ile Hindistan’da üretim yapmaktadır. Firma çok katlı film yapılarında müşterilerine özel çözümler sunabilmektedir. Bu fırsatı kaçırmayın, gelin standımıza MBE ile tanışın.

Mamata firması, Türkiye pazarı için ideal olduğunu düşündüğü Vega 285 PM modelini Fuarda sizlerin beğenisine sunacaktır. Hızlı ürün değiştirme, orta tonajlı işler yapmak isteyen müşteriler için ideal, kendinden körüklü, oturan, kilitli poşet veya 3 yan kaynaklı poşet üretim işine girmek isteyenler için ise mükemmel poşet üretim makinesidir. Bu Makineyi çalışırken görme fırsatını kaçırmayın.

Alman Bastian Wickeltechnik Firması, film, kağıt, komposit, ve non-woven malzemeler için, müşterilerine özel ürettiği kısa rulo sarıcıları, tam otomatik çözücüler, otamatik inline sarıcılar, dilimleme ve aktarma ekipmanları ile bilinmektedir.

Bir diğer temsilciliğimiz; Gas Injection Worldwide Limited firmasıdır. Gas İnjection Firması, enjeksiyonlu parçaların üretiminde kullanılan gaz yardımlı kalıplama ile ilgili teknoloji, know-how, ve ekipmanlar konusunda güveneceğiniz adrestir. Mevcut ürün gamının yanında son zamanlarda özellikle LCD, ve Plazma ekranların parlak plastiklerinde kullanılan, süper parlaklıkla ilgili teknoloji ve ekipmanları da ürün gamına eklemiştir. Firma sadece ekipman satışı yapmayıp, sahip olduğu bilgi birikimi ile müşterilerine yeni üreteceği ürünlerde danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Sizlerle Standımızda Görüşmeyi Umuyoruz.Fuarda Standımızın Konumu