Sizleri Plast Eurasia 2010 Fuarındaki Standımıza Bekliyoruz.

Hol 5, Stand No:502 / C

2 Aralık Perşembe - 5 Aralık 2010 Pazar

Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi - İstanbul

 


İstanbul Beylikdüzü Tüyap Fuar Merkezinde yapılacak olan Plast Eurasia Fuarındaki standımıza sizleri davet etmenin memnuniyetini yaşıyoruz.


Standımızda

  • Roll-o-Matic Firmasından Satış Müdürü Bay Sven Schou

  • Mamata Firmasından İhracat Müdürü Bay Dipen Patel
Sizlerle görüşmek umuduyla hazır bulunacaklardır.

Roll-o-Matic firması (www.roll-o-matic.com), bildiğiniz gibi rulo poşet makinelerinde lider firmadır. Firma ürünleri arasında rulo atlet poşet, rulo çöp poşeti, büzgülü çöp poşeti makineleri, sarıcılar, perfore makineleri, rulo aktarma makineleri bulunmaktadır.

Mamata Firmasının (www.mamata.com) ürün grupları arasında, yan kaynaklı poşet makineleri, universal makineler, konik poşet makineleri, viket poşet makineleri, vakum ambalaj ve oturan/dik duran kilitli poşet makineleri sayılabilir.

Mamata Firması ile Kanadalı Brampton Engineering Firmasının eşit ortaklığı ile oluşan MBE ( Mamata Brampton Engineering ), Brampton lisansı ve kontrolü ile Hindistan’da üretim yapmaktadır. Firma çok katlı film yapılarında müşterilerine özel çözümler sunabilmektedir. Bu fırsatı kaçırmayın, gelin standımıza MBE ile tanışın.

Alman Bastian Wickeltechnik Firması, film, kağıt, kompositve non-woven malzemeler için, müşterilerine özel ürettiği kısa rulo sarıcıları, tam otomatik çözücüler, otomatik inline sarıcılar, dilimleme ve aktarma ekipmanları ile bilinmektedir.

Bir diğer temsilciliğimiz; Gas Injection Worldwide Limited firmasıdır. Gas İnjection Firması, enjeksiyonlu parçaların üretiminde kullanılan gaz yardımlı kalıplama ve özellikle LCD ve Plazma ekran plastiklerinde kullanılan, süper parlaklık ile ilgili teknoloji, know-how ve ekipmanlar konusunda güveneceğiniz adrestir. Firma sadece ekipman satışı yapmayıp, sahip olduğu bilgi birikimi ile müşterilerine yeni üreteceği ürünlerde danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Sizleri, Plast Eurasia 2010 fuarında 5. Hol, 502/C numaralı standımıza bekliyoruz.

 
   
 Ziyaret onayınızı email ile (eralp@idealteknik.com ) yada yukardaki telefonlarımızı kullanarak iletebilirsiniz.