İdeal Teknik Plast Eurasia 2019 Fuarında

 

Sizleri Plast Eurasia 2019 Fuarındaki Standımıza Bekliyoruz.

14. Salon, Stant No:1429A

4 Aralık Çarşamba - 7 Aralık 2019 Cumartesi
Beylikdüzü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi - İstanbul

 


Standımızda,
  • Roll-o-Matic Firmasından Satış Direktörü Bay Sven Schou
  • Mamata Firmasından Satış Müdürü Bay Ketan Vora
Sizlerle görüşmekten memnun olacaklardır.

Roll-o-matic firması (www.roll-o-matic.com), bildiğiniz gibi rulo poşet makinelerinde lider firmadır. Firma ürünleri arasında rulo atlet poşet, rulo büzgülü çöp poşeti, rulo çöp poşeti, rulo buzdolabı poşet makineleri, tek kullanımlık masa örtüsü üretim makineleri, rulo sarıcılar, perfore makineleri, rulo aktarma makineleri bulunmaktadır.

Roll-o-Matic firmasının İnterleave Sarıcılı Büzgülü Çöp Poşet Üretim ve Opsiyonel Karton Kutuya Paketleme Hattı ve Yine Rulo Atlet Üretim Makineleri konusunda son yenilikleri öğrenmek için bu fırsatı kaçırmayın.

K 2019 Düsseldorf fuarında Interleave Sarıcılı Büzgülü Çöp Üretim Hattını sergilemiştik. Bu hatta el değmeden büzgülü çöp poşet ruloları üretildikten sonra otomatik olarak etiketlenmekte/bantlanmakta ve etiketlenen rulolar yine eldeğmeden otomatik olarak karton kutuya güzelce paketlenmektedir. Bu filmi bu linkten youtube üzerinden izleyebilirsiniz.

Diğer temsilciliğimiz Mamata Firmasının (www.mamata.com) ürün gurupları arasında, pouç poşet üretim makineleri (Vakum ve bariyer özellikli, dik duran/doypack, merkez kaynaklı, quadro, düz tabanlı/flat bottom vb pouç üretimleri), yan kaynaklı ve universal makineler, viket poşet makineleri, konik poşet makineleri, yer almaktadır.

Mamata win 610 Makinesinde Üretim Filmini bu linkten youtube üzerinden izleyebilirsiniz.

Mamata Genel Ürün Tanıtım Filmini bu linkten youtube üzerinden izleyebilirsiniz.

Bir diğer temsilciliğimiz; Cinpres UK Limited firmasıdır(https://www.cinpres.com/). Cinpres UK Limited Firması, enjeksiyonlu parçaların üretiminde kullanılan gaz yardımlı kalıplama ile ilgili teknoloji, know-how ve ekipmanlar konusunda güveneceğiniz adrestir. Mevcut ürün gamının yanında son zamanlarda özellikle LCD ve Plazma ekranların parlak plastiklerinde kullanılan, süper parlaklıkla ilgili teknoloji ve ekipmanları da ürün gamına eklemiştir. Firma sadece ekipman satışı yapmayıp, sahip olduğu bilgi birikimi ile müşterilerine yeni üreteceği ürünlerde danışmanlık hizmeti de vermektedir.

 
 

Stant numaramız 14. Salon, 1429A numaralı yerdedir. Sizlere en iyi hizmeti verebilmemiz için, ziyaret onayınızı
e-mail ile ya da aşağıdaki telefonlarımızı kullanarak iletebilirsiniz.

Daha fazla detay için Sizleri Standımıza bekliyoruz.


Saygılarımızla,
İdeal Teknik Dış Ticaret ve
Pazarlama Sanayi Ltd.Şti

Email: bilgi@idealteknik.com
Web: www.idealteknik.com
Tel: +90-533-514 68 46