Yeni Modelimiz "OMEGA Rulo Poşet Üretim Makinesini" Sizlere Sunmaktan Gurur Duyarız

 
( İnce Film, Yüksek Hız ve Çok Hatlı Üretimler İçin Mükemmel Çözüm )
 

Rulo Poşet Makinelerinde lider, Roll-o-Matic firması, kapsamlı ürün geliştirme programlarına devam etmektedir. En son modelimiz; “OMEGA Serisi,” ince filmlerde, yüksek hızda, çok hatlı çalışmak isteyen müşterilerimiz için mükemmel çözümdür.

Omega serisinin üretiminde tambur kaynak teknolojisi baz alınmıştır. Omega Serisi ile pazarda henüz var olmayan ayrıcalıklı özellikleri sunuyoruz!

Roll-o-Matic Firmasının ürettiği tambur kaynak makineleri önce belirli müşterilere başarılı bir şekilde sunulmuştur. Bu başarı ve Roll-o-Matic Firmasının tambur kaynak teknolojilerindeki 20 yıllık deneyimi baz alınarak yeni seri – OMEGA – geliştirilmiştir.

Bu seriyi 3 ana model ile pazara sunuyoruz:

  • Omega F: Sabit poşet uzunluğu için tambur kaynak makinesi.


  • Omega V: Ayarlanabilir poşet uzunluları için tambur kaynak makinesi.


  • Omega S: Geleneksel tambur kaynak makinelerinden daha yüksek ve çok daha hassas kaynak basıncı sağlayabilen, gelişmiş ve özel tasarımlı tambur kaynak makinesi. Özellikle kaynak basıncının çok hassas olması gereken çok ince filmler için dizayn edilmiştir.


Omega serisinde kaynak genişliği 1200 mm’ye ve üretim hızı 220 m/dk’ya kadar kullanılabilir. Hatlar, DELTA modelinden bilinen her hatta ayrı gerginlik kontrolü özelliği olan 2 hat sarıcı ile yada yeni geliştirilmiş 6 hat çalıştırabilme kapasitesine sahip çoklu hat sarıcıları ile teslim edilebilir.

Omega Serisi, Çok İyi Bilinen Roll-o-Matic Üretim Programlarının Tamamlayıcısı

Omega Serisi, tüm film çeşitleri (özellikle orta ve daha kalın filmler) için en uygun kaynak basıncı, kaynak zamanı ve kaynak sıcaklığının kombine edildiği eşsiz kaynak teknolojisinin kullanıldığı DELTA ve COMPACT modellerinin tamamlayıcısı olan bir sistemdir.

DELTA modeli, tüm poşet çeşitleri (alt kaynaklı, yıldız kaynaklı, atlet, yıldız kaynaklı atlet poşet, büzgülü poşet vb...) için 1 yada 2 hatta bağımlı (inline) yada bağımsız (offline) çalışabilen modüler üretim hattına sahiptir. Delta modeli sizlere, tüm film çeşitleri ve poşet uygulamaları için en uygun kaynak basıncı, kaynak zamanı ve kaynak sıcaklığının kombine edildiği özel olarak geliştirilmiş kaynak konseptini sağlar.

COMPACT ve sunumu yeni yapılmış olan Compact Max modelleri, 1 yada 2 hatta bağımlı yada bağımsız olarak çalışabilen düşük maliyetli modellerdir. Özellikle orta yada daha kalın filmler, dip kaynaklı ve yıldız kaynaklı poşetlerin üretimi için uygundur.

Yüksek hızda ince film üretimi için geliştirilmiş yeni Omega serisi ile yaptığınız yatırımın karşılığını fazlasıyla alabileceğiniz bir sistem teklif ediyoruz. Eğer üretiminizi belirli ebatlarda yüksek kapasitede yapmak istiyorsanız, Omega serisi sizin için ideal çözümdür.

 
 
 

Daha Detalı Bilgi İçin: