MAMATA FİRMASI, K- FUARINA (24 - 31 EKİM 2007) İKİ ÖNEMLİ MODELİ İLE KATILIYOR
 
Vega 610 Modeli
Vega W 800 Plus
 

Günümüzün rekabetçi şartlarında Mamata firmasının Vega serisi servo kontrollü poşet üretim makineleri, pouç makineleri, viket poşet makineleri esneklik ve verimlilik ile eş anlamlı olmuştur.

Mamata firması K fuarında, 2 ayrı modelinin gösterimini yapacaktır. Bunlardan biri yüksek hızlı viket modeli (Vega W 800 Plus), ve diğeri yüksek kapasiteli, servo kontrollü pouç üretim makinesi (Vega 610). Bizleri K fuarında, 3. Hol, A32 numaralı stand'ta bulabilirsiniz.

Viket makinemizde fuar boyunca LD / LLDPE (AYPE /LAYPE) malzeme ile kilitli viket poşet 250-270 devir / dk ile üretilecektir. Bu model bu hızı ile kilitli poşet viket poşet üreten makineler içinde içinde dünya'da şu anki en hızlı makinedir, ve diğer rakiplerine göre yaklaşık %40 daha iyi verimde çalışmaktadır.

Vega 610 pouç üretim makinemiz ile K-fuarı boyunca hem lamineli(destekli) film ve hemde destek malzemesi olmayan PA/EVOH koekstrüsyon filmlerinde yüksek işleme kapasitesi ile gösterimde olacaktır. Makine tamamen digital kontrol birimleri ve servo sürücüler ile donatılmıştır.

    Fuar sırasında
  • PET/PE lamine malzemeden kendinden körüklü, dik duran ve kilitli pouçlar, tek vuruşta ikili üretim olarak ve
  • PA/PE koeks malzemeler desteksiz olarak(lamine olmadan) kendinden körüklü, dik duran ve kilitli pouçlar, tek vuruşta ikili üretim olarak gösterimi yapılacaktır.

Fuarda gösterilecek Vega 610 modelimiz, 3 yan kaynaklı pouç, tekrar kapanabilen kilitli poşet, kendinden körüklü dik durabilen poşet ve diğer pouç tiplerini yapabilecek şekilde konfigure edilmiştir.

Mamata fuarda göstereceği makineler dışında, standart uygulamalar veya yumşak saplı poşet, takviyeli poşet, kilitli poşet, güvenlik poşetleri, kargo poşetleri vb. getirisi yüksek tür poşetleri de yapabileceğiniz, 800/1000/1200 genişliklerinde universal makine modelleri ile de hizmet vermektedir.

Daha fazla bilgi için bizlere bizlere ulaşmaktan çekinmeyin.