Yeni Modelimiz "DELTA MAX™ Rulo Poşet Üretim Makinesini" Sizlere Sunmaktan Gurur Duyarız

 
 


Bio-poşetler dahil olmak üzere kalın filmlerden yüksek hızda poşet üretmek için tasarlanmış yeni DELTA MAX™ modelini sunmaktan mutluluk duyarız.

DELTA MAX™ modeli, pazarda çok iyi bilinen ve saygı duyulan DELTA modelimiz ile aynı temele dayanmaktadır.

DELTA modeli, son 10 yılda tüm rulo poşet çeşitlerinin (alt kaynaklı, yıldız kaynaklı, atlet poşet, wave top, yıldız kaynaklı atlet poşet, büzgülü çöp poşeti vb.) tek hat yada iki hatlı olarak, in-line(bağlı) ve out-line (bağımsız) olarak üretimleri için mükemmel bir çözüm olduğunu ispatlamıştır.

DELTA modeli, bu yıllar boyunca müşterilerden gelen bilgiler doğrultusunda düzenli olarak geliştirilmekte ve bugün hala pazardaki diğer ürünlerle karşılaştırıldığında en gelişmiş ve en rekabetçi ürün olma özelliğini korumaktadır. Mükemmel fiyat/performans oranı ve günümüzün pazar ihtiyaçlarını karşılamaya imkan veren modüler konsepti sayesinde çok güvenli bir yatırımdır.

Kalın filmlerde yüksek kapasiteli üretim, çok katlı filmlerde kaynak veya mevcut DELTA sisteminin sınırlarının ötesindeki özel ihtiyaçlar gerektiğinde, DELTA MAX™ modeli en uygun çözümdür. Mevcut DELTA modeli ile aynı prensiplere göre üretilmiş olan DELTA MAX™ modeli, özel kaynak istasyonları sayesinde mevcut DELTA sisteminin 2 katından daha uzun kaynak zamanları sağlayabilir.

Bu özellik sayesinde kalın ve çok katlı filmlerde üretim kapasitesini sınırlayan kaynak işleminde yapılan iyileştirme ile kapasite önemli ölçüde artmaktadır. Bu üstün özelliklere sahip DELTA MAX™, bugün pazarda mevcut olan sistemlerin kapasitelerinin çok üzerinde bir üretim kapasitesini size sunmaktadır.

DELTA MAX™ modeli orta ve daha kalın filmlerden üretilen yıldız kaynaklı poşetlerin üretimi için mükemmel çözüm olacaktır. Bu yeni geliştirilmiş sistem, orta ve büyük boy yıldız kaynaklı poşetlerin üretim maliyetlerinin düşmesini sağlayacak ve pazardaki mevcut sistemlerin düşük kaynak kapasiteleri sebebi ile ancak düşük hızlarda üretilebilen orta ve büyük boyutlardaki bio-poşetlerin pazarda gelişmesine yardımcı olacaktır.

Geçtiğimiz yıl Roll-o-Matic, DELTA modeli için yıldız kaynaklı atlet poşet kitinin sunumunu yaptı. Bu kit, sizlere bir kaynak istasyonu üzerinde yıldız kaynaklı atlet poşet üretim imkanı sağlar. Bu sayede bu tür poşetleri minimum etek boyu ile çok yüksek kalitede üretebilirsiniz. Patenti alınmış bu sistem, yıldız kaynaklı poşetlerin ticari hızlarda üretilmesine olanak sağladı ve Roll-o-Matic Firması o zamandan bu yana pazara bu özelliği çok başarılı bir şekilde tanıttı.

DELTA MAX™ modelinin sunulması yıldız kaynaklı atlet poşet -özellikle büyük boyutlardaki çöp poşetleri- için pazarın geliştirilmesine katkıda bulunacaktır. Tutma ve kapatma için atlet poşet kolları ile sızdırmaz yıldız kaynak tabanı kombine edilerek müşterilere çok önemli avantajlar sunulmaktadır.

DELTA MAX™ ve DELTA Modellerinin Kombinasyonu ile Oluşturulan Yepyeni İmkanlar:

DELTA MAX™ kaynak istasyonu ile DELTA modelinin kaynak modülleri kombine edilerek müşterilerimiz için yepyeni imkanlar sunuyoruz.

DELTA MAX™ ve DELTA modellerinin her ikisi ile de Simplex (tek kaynak modüllü) veya Duplex (2 kaynak modüllü) olarak sunulabilir. DELTA MAX™ modelinin eşsiz dizaynı sayesinde, DELTA MAX™ sistemine 3 adet DELTA kaynak modülü entegre edilebilir.

Bu özellik sizlere hızdan ödün vermeden çok kısa poşetleri (iki kaynak arasındaki uzaklık 170 mm'ye kadar düşebilmektedir) üretmenize olanak sağlar. Böylece, kısa poşetlerin üretimi için şuan pazarda bulunan herhangi bir makineden daha hızlı üretime sahip olabilirsiniz (kapasite: 900 vuruş, çift hat, 1800 poşet/dk)

DELTA MAX™ modelini yeni imkanları ile müşterilerimize sunmamızın yanında DELTA modeli, temel ihtiyaçlar için doğru çözüm olmaya devam edecektir.

 

Daha Detalı Bilgi İçin: