İdeal Teknik Firması olarak, müşterilerimizin ihtiyaç ve kapasitelerine en uygun, en ideal çözümü sunmayı amaçlamaktayız.

Müşteri adayımızın ihtiyacını belirleyip, gerektiğinde uygun tavsiyelerde bulunarak, pazara ve kendi ihtiyaçlarına en uygun ve en ideal yatırımı yapmasına yardımcı olmaktayız.

İdeal Teknik Firması, plastik ve ambalaj sektöründeki tecrübesi ve dünya çapındaki bağlantıları ile müşterinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Hizmet verdiğimiz alanlar; özellikle plastik ve ambalaj sektöründe şu an için her türlü poşet ve pouch makineleri, mono ve koeks ekstrüder hatları, baskı makineleri, plastik enjeksiyonlu parça üretiminde kullanılan gaz yardımlı kalıplama teknolojisi ve ilgili yardımcı ekipmanları kapsamaktadır.

Plastik sektöründe yukarıdaki alanlar dışındaki müşteri ihtiyaçlarına ise, dünya çapında tanıdığımız uzmanlara danışarak çözüm getirmekteyiz.

Müşterimizin bütçesinin yeni makineye el vermediği durumlarda ikinci el portföyümüz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

temsil rom mamata giww