DELTA SERİSİ

Delta Serisi, DELTA ve DELTA max™ modellerinden oluşmaktadır.
 
 
1-) DELTA Serisi   2-) DELTA MAX™ Serisi
 
Delta, tamamen moduler bir yapıdadır ve bu yapısı sayesinde, farklı modüllerle donatılarak, farklı poşetleri de üretebilecek şekilde modifiye edilebilir. Değişen pazar ihtiyaçlarını karşılayabilmeniz için, sizlere geniş esneklik sağlar.

Delta modeli, son 15 yılda tüm rulo poşet çeşitlerini (dip kaynaklı, yıldız kaynaklı, atlet poşet - manav poşeti, sinüs poşet, yıldız kaynaklı atlet poşet, büzgülü çöp poşeti vb.) tek hatlı ya da çift hatlı olarak, in-line(ekstrüdere bağlı) veya out-line (ekstrüderden bağımsız) olarak üretmek için mükemmel bir çözüm olduğunu ispatlamıştır.

Delta Plus modeli dakikada çift hatlı üretimde 800 adet fiili atlet poşet üretimi yapabilmektedir.Ayrıca 3 hatlı üretim yapabilen Delta serisi de mevcuttur.
  • Detaylı bigi için tıklayınız.
  •   Mevcut DELTA modeli ile aynı prensiplere göre üretilmiş olan DELTA MAX™ modeli, özel kaynak istasyonları sayesinde mevcut DELTA sisteminin 2 katından daha uzun kaynak zamanları sağlayabilir. Bu sayede çok daha kalın filmlerle (400 mikronda bile) yüksek hızlarda üretim yapmak mümkündür.

    Yeni DELTA MAX™ özellikle orta ve daha kalın filmlerin işlenmesinde çok daha güçlü bir sistemdir. DELTA MAX™, bugün pazarda mevcut olan sistemlerin kapasitelerinin çok üzerinde bir üretim kapasitesini sizlere sunmaktadır.

  • Detaylı bigi için tıklayınız.
  •